X Legion

Only for X Legion members - EVE Online

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-05-21 09:21:34

Katsuchi

Gość

Instytucja ,,Indrus Mining Bot"

Tak oto wygląda infrastruktura Indrusa - zboconego człowieka który wali na 10 kont jednocześnie. Oczywiście stracił wczoraj Macki (nie powiem z czyjej inicjatywy ) na pasku oprócz zapewne naszej Orki.

Pare fotek:
http://screenshot.xfire.com/s/97747439-4.jpg
http://screenshot.xfire.com/s/97747455-4.jpg
http://screenshot.xfire.com/s/97747475-4.jpg
W tle widać naszą Orke

 

#2 2010-05-21 13:05:40

 Kodiak23

Administrator

5422522
Skąd: Ożarów
Zarejestrowany: 2010-05-08
Posty: 32
Punktów :   

Re: Instytucja ,,Indrus Mining Bot"

No mam nadzieje że nasza orka nie pufneła bo sie chłopak nie wypłaci w tedy ponad 500ml musiał by oddać

Offline

 

#3 2010-05-21 14:19:58

Cargofly

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 60
Punktów :   

Re: Instytucja ,,Indrus Mining Bot"

Kat troche nie rozumiem twojego postępowania,
po pierwsze Indrus wisi mi troche kasy którą ma mi oddać w poniedziałek
po drugie Indrus wisi trochę kasy Jappowi
po trzecie Indrus ma orcę która jest własnością corpa

Przy twoim przeszkadzaniu mu w kopaniu, prowadzeniu akcji mających na celu utratę jego koparek minimalizujesz moje i Jappa szanse na odzyskanie długu. Wkurwaj Indrusa dalej pod banderą XL i nigdy nie zobaczmy w hangarze "cienia".

To że Indrus kopie na kilkanaście kont wiedzieliśy już wtedy jak Indrus się przyjmował do XL wiec Ameryki nie odkryłeś, tak wiec po co odgrzewasz temat który był wałkowany. Regulamin EVE nie zabrania multigamingu, jesli cię stać to sobie również możesz założyć 15 kont i co miesiąc płacić za nie 15 plexów. Co do posądzania go o używanie makr czy botów to wierz mi, że mając tyle kont które nazywają się kopareczka1, kopareczka2, kopareczka3 itd. oraz rejestrowanie wszystkch kont z tego samego maila prowadzi do tego że GWARANTUJĘ CI był sprawdzany niejednokrotnie przez GameMastera tej gry na okoliczność używania hacków, makr. Podejrzewam również że niejeden zawistny posłał petycję zaczynając od słów "Uprzejmie donoszę..."
Jeśli gra i jego konta mają się dobrze to znaczy że nie narusza regulaminu OWU tej gry....i pomalutku przyzwyczajaj się do tego.

Offline

 

#4 2010-05-21 22:43:41

 Japp

Administrator

2587577
Zarejestrowany: 2010-03-07
Posty: 117
Punktów :   

Re: Instytucja ,,Indrus Mining Bot"

true

Offline

 

#5 2010-05-22 10:58:19

Musash1

Gość

Re: Instytucja ,,Indrus Mining Bot"

No ale ja tego nie rozumiem ... skoro kopie na tyle kont i cały czas kopie lód ... to jak on musi się rządzić, że on wiecznie nie ma kasy i z tego co wiem notorycznie pożycza kasę od Andrzeja? Chyba kopanie lodu jest dochodowe więc tym bardziej jest to dla mnie niezrozumiałe

Poza tym uważam, że to trochę nie fair wobec niego, ponieważ skoro jest członkiem XL to ze strony innych korpowiczów nie powinno go spotykać nic złego, a jednak Katsu przyczyniłeś się do tego (jak to ująłeś: "nie powiem z czyjej inicjatywy"), że Indrus znowu stracił koparki a tym samym możliwość zarobienia pieniędzy. To nie jest w porządku i osobiście uważam, że nie powinieneś się z tym aż tak afiszować

Każdy gra tak jak chce i nic nam do tego. Na dodatek stanowimy jeden corp i powinniśmy się wzajemnie wspierać, a nie robić sobie koło dupy, jeśli mogę to tak kolokwialnie ująć

 

#6 2010-05-22 21:28:12

Seku

Trybun-oficer

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 42
Punktów :   

Re: Instytucja ,,Indrus Mining Bot"

ale Indrus nie jest z nami w korpie chyba?

Offline

 

#7 2010-05-23 10:12:58

Katsuchi

Gość

Re: Instytucja ,,Indrus Mining Bot"

Cargofly napisał:

Kat troche nie rozumiem twojego postępowania

nie rozumiem o co ci chodzi

po pierwsze Indrus wisi mi troche kasy którą ma mi oddać w poniedziałek

spoko

po drugie Indrus wisi trochę kasy Jappowi

spoko ja też

po trzecie Indrus ma orcę która jest własnością corpa

spoko wiem o tym

Przy twoim przeszkadzaniu mu...

gdzie ja mu przeszkadzałem? Kręciłem się wokół macków i orki

To że Indrus kopie na kilkanaście kont...

Czy ja coś do niego mam? Po prostu wrzucilem foty żeby se ludzie oblukali jak to wygląda w rzeczywistości

 

#8 2010-05-23 20:47:46

Seku

Trybun-oficer

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 42
Punktów :   

Re: Instytucja ,,Indrus Mining Bot"

hmm każdy wie jak wygląda jego kopanie, więc ameryki nie odkryłeś Kat

Offline

 

#9 2010-05-24 07:55:32

 Kodiak23

Administrator

5422522
Skąd: Ożarów
Zarejestrowany: 2010-05-08
Posty: 32
Punktów :   

Re: Instytucja ,,Indrus Mining Bot"

To jego kopanie się ukróci dzisiaj on ma oddać orkę do godziny 15:00 ma wystawić na Kodiak23jr kontrakt z nią.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.awayfromlive.pun.pl www.cs-kucykowo.pun.pl www.naruto-senpu.pun.pl www.naruto5.pun.pl www.ujkekonomianiestacjonarne.pun.pl