X Legion

Only for X Legion members - EVE Online

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-04-22 18:18:34

kozakoo

Gość

Wyjasnienie i prosba ?!

Dzisiaj otrzymalem info nie wazne od kogo ze ludzie narzekaja na mnie ze nie daje im floty. Wiec chce wyjasnic ze jak juz jestem w grze ( staram sie wchodzic wtedy zeby nikt nie mial do mnie pretensji ze pozyczam orke korpowa , to gram na 3 postaciach i skacze po nich co chwila zeby miec dobre zassysanie mineralow bez przerw co za tym idzie ( szybciej zapelnie orke szybciej ja oddam ).  Przed przyjsciem wiekszosci z was skoczylem na kibel nie bylo mnei moze 30 min. Pozniej szybko zaczolem kopac i nei spojrzalem na KACKA. Najnormalniej nie widzialem zeby ktos cos do mnei pisal.

Twierdzenie w stylu ze nie bedziecie do mnei pisac na prv jest dziwne, twierdzenie ze to jest "proszenie" mnie to tez jest dziwne. Nie chcecie pisac na prv nie piszcie ale nie dziwcie sie pozniej ze wam nie odpisuje na kacku.

DLATEGO MAM PROSBE JEZELI KTOS MA DO MNIE JAKA KOLWIEK SPRAWE TO PROSZE PISAC NA PRV JEZELI NIE ODPOWIADAM NA KACKU. PROSZE NIE WALIC FOCHA I NIE PISAC ZA MOIMI PLECAMI O MNIE ZE JESTEM TAKI I OWAKI.

Dziekuje i pzdr.

Ostatnio edytowany przez kozakoo (2010-04-22 18:21:03)

 

#2 2010-04-23 13:50:22

Seku

Trybun-oficer

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 42
Punktów :   

Re: Wyjasnienie i prosba ?!

Mimo iż nie mam takich przykrych doświadczeń o jakich piszesz to i tak wybaczam Ci synu...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto5.pun.pl www.naruto-senpu.pun.pl www.awayfromlive.pun.pl www.cs-kucykowo.pun.pl www.ujkekonomianiestacjonarne.pun.pl